tel. +48 22 488 72 00

info@trecom.pl

Szybki kontakt

facebook icon linkedin icon alert icon

Kariera

strona główna |

Kariera

Przyjęta przez Grupę Trecom strategia rozwoju na najbliższe lata oferuje możliwości pracy w zespole o zróżnicowanych charakterach, bogatym w talenty, pomysły i perspektywy. Stworzyliśmy środowisko i sposób działania, który umożliwia naszym ludziom osiąganie niezwykłych efektów. Poszukujemy osób ambitnych, które są zainteresowane ciekawą pracą, umożliwiającą nieustanne podnoszenie poziomu wiedzy i kwalifikacji. Stawiamy na wieloletnie relacje, dzięki którym możemy utrzymać wysoką jakość swych specjalistycznych usług.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do naszych sześciu oddziałów. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Miejsce pracy: ŁÓDŹ

KEY ACCOUNT MANAGER

Główne zadania:

Nasze oczekiwania – Pożądane umiejętności i doświadczenie:

Oferujemy:

Prosimy o przesłanie CV oraz zdjęcia za pomocą poczty elektronicznej na adres: rafal.kraska@trecom.pl

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych

w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Document, pen and digital tablet on office desk, group of business people interacting in the background