tel. +48 22 488 72 00

info@trecom.pl

Szybki kontakt

tel. +48 22 488 72 00

info@trecom.pl

facebook icon linkedin icon alert icon

Warsztaty Palo Alto Networks Traps
• Rejestracja zakończona •


paloalto_baner

Jak można wdrożyć system bezpieczeństwa, który ochroni nas przed malware’em szyfrującym zasoby teleinformatyczne w firmach? Jak skutecznie wykryć złośliwe oprogramowanie bez wcześniej pobranej sygnatury antywirusowej? Jak przerwać tzw. kill chain zaawansowanego ataku? Czy i w jaki sposób wdrażać blokowanie plików wykonywalnych? Jak winna wyglądać integracja z rozwiązaniem piaskownicy w chmurze?

Trecom wraz z firmą Palo Alto Network mają zaszczyt zaprosić na bezpłatne warsztaty techniczne poświęcone przywróceniu kontroli nad aplikacjami, użytkownikami i treściami poruszającymi się po sieci.

Palo Alto Networks Traps:

  • Zastępuje tradycyjny system antywirusowy dzięki implementacji wielu metod ochrony przed znanym i nieznanym malware’em oraz expoit’ami.
  • Zapobiega uruchomieniu złośliwego oprogramowania na hoście poprzez analizę statyczną bazującą na nauczaniu maszynowym jak i analizę plików wykonywalnych w piaskownicy w chmurze.
  • Jako jedyny produkt na rynku skutecznie chroni przed nieznanymi atakami typu exploit za pomocą wbudowanych modułów rozpoznających techniki wykorzystywane przez exploit’y. Dodatkowo chroni przed próbami profilowania systemu i aplikacji oraz chroni samo jądro systemu przed uruchamianiem procesów z podwyższonymi uprawnieniami.
  • Platforma bezpieczeństwa nowej generacji firmy Palo Alto Networks automatycznie przekształca informacje o zagrożeniach w działania prewencyjne

Produkt został uznany przez specjalistów z branży takich jak: CRN, portal AV-Comparatives, Forester Research.

Szkolenia te są niezwykle popularne, a wolne miejsca szybko się wypełniają.

Zarejestruj się już teraz i zarezerwuj miejsce w następnych warsztatach Ultimate Test Drive.

18.10.2017

10:00 – 16:00

MIEJSCE:
Hotel Stalowa 52
ul. Stalowa 52
Warszawa

Uwaga!
Liczba miejsc ograniczona!
Do zobaczenia!