tel. +48 22 488 72 00

info@trecom.pl

Szybki kontakt

tel. +48 22 488 72 00

info@trecom.pl

facebook icon linkedin icon alert icon

Zaproszenie na NetApp Workshop, Poznań, 27 września 2016 r


Zapraszamy Państwa na NetApp Workshop, które odbędzie się 27 września 2016 roku w Biurze Trecom w Poznaniu

 

Flash to najszybszy współczesny nośnik danych dostępny dla przedsiębiorstw. Przewiduje się, że w niedługim czasie zastąpi on całkowicie klasyczne szybkoobrotowe dyski SAS (10000rpm i 15000rpm), podobnie jak niegdyś płyty CD zastąpiły dyskietki, a następnie klucze USB zastąpiły płyty.

Tak samo również jak dyski SAS wyparły stosowane niegdyś powszechnie dyski FC.Współcześnie Flash w różnych postaciach (np. karty PCI, dyski SSD) najczęściej używany jest do punktowej akceleracji środowiska przetwarzania danych.

Punktowej, ponieważ technologia ta była dotychczas stosunkowo droga – jednak jak zawsze w technologii, tak i tu – parametr ceny traci z czasem na znaczeniu. Już dziś w portfolio NetApp dostępne są rozwiązania typu All-Flash (w całości zbudowane w oparciu o technologię Flash), które tańsze są od ich hybrydowych odpowiedników.

NetApp niniejszym proponuje już wizję przyszłości klientom i daje im możliwość budowania Centrów Danych All-Flash. Na warsztatach zaprezentujemy najnowsze technologie przechowywania danych, rozwiązań bazujących na Flash oraz metod współpracy z Chmurą i demo systemów AllFlash – EF560 oraz AFF. Zapraszamy serdecznie na bezpłatne warsztaty by móc przybliżyć technologię Flash.

Agenda:

10:00 – Rejestracja uczestników.

10:30 – Z Flash można więcej – rozwiązanie NetApp.

11:30 – Warsztaty

13:30 – Launch

 

Prosimy o zapisanie na wydarzenie poprzez wypełnienie poniższego formularza:

Imię i nazwisko (wymagane)

Firma (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)